Prodané nemovitosti

Prodej RD 8+2 v obci Poříčí nad Sázavou, pozemek 1060m2, zastavěná plocha 158m2. 

Popis nemovitosti: . Přízemí, 1. patro, z poloviny podsklepený. Velká garáž a další kryté stání pro druhé auto. 7 obytných místností, 2 samostatné vestavěné šatní plochy v každém patře, plně vybavená kuchyně s pevně zabudovanými spotřebiči žulová deska, dvě koupelny. Atrium německé výroby 6x3 na jižní straně. V obývacím pokoji krásný a výkonný krb. Vše z vysoce kvalitních materiálů vyrobené na zakázku. Kuchyně i koupelny nadstandardně vybavené. Zahradní místnost na jižní straně domu. Nad garáží a 1. patrem domu velmi prostorná půda. Půda nad domem zateplená.  Dům bude k dispozici částečně zařízený (kuchyně, dva pokoje v prvním patře, sklep a koupelny, kde je zabudované zařízení a nábytek z masivu na míru).

 Ve sklepě dvě samostatné místnosti. V jedné plynový kotel, elektrický bojler, rozvody plynu i vody, navíc a dvě oddělené skladovací kóje.  2. sklepní místnost na potraviny s prostorem pro infrasaunu. Kvalitní pitná voda ze studny, tak i obecní.  Napojení na obecní kanalizaci.

 Velmi pěkná zahrada, vybudovaná a udržovaná zahradníkem, včetně automatického zavlažování celé plochy, i kapkové závlahy stromů a keřů. 6 samostatných programovatelných větví závlahy, speciální filtrace a systém odkalení vody.

 

Ukončen prodej rozestavěného RD 5+KK před dokončením v obci Brno - Líšeň. 64,5m2 zastavěné plochy, pozemek 48m2

Prodej rohového RD 5+KK před dončením o rozloze 64.5 m2 a pozemek 48m2 v klidné lokalitě obce Brno - Líšeń. Dům je patrový a částečně podsklepený. 2 koupelny a velmi pěkné řešení vnitřního uspořádání. Voda, kanalizace, plyn, elektřina zavedeny.

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně